נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
שדרוג הבריכה שלכם
20.08.2012
פסיפס לבריכה, איזה מן רעיון משונה. אז זהו, שלא. פסיפס לבריכה הוא אחת האפשרויות לשדרג את יופיה ואיכותה של בריכה.
פסיפס לבריכה, איזה מן רעיון משונה. אז זהו, שלא. פסיפס לבריכה הוא אחת האפשרויות לשדרג את יופיה ואיכותה של בריכה. תמיד בבתי מלון אפשר לראות ולהרגיש את אבני הפסיפס מתוך למים, ניתן לראות את ההשתקפות המיוחדת של האבנים מבעד למים, מיוחד או לא? האפשרות להפוך את הבריכה שלכם למיוחדת ושונה היא בעזרת פסיפס, שילוב של אבנים על מנת ליצור תבנית גרפית מיוחדת במינה והעלות בכמה רמות את היופי של איזור הבריכה. בין אם מדובר בעשיית פסיפסים לבריכות בקאנטרי או במקומות אחרים הכוללים בריכות רבות, בתי מלון למשל, הפסיפס משדרג. ברגע שמבצעים חיפוי פסיפס לבריכה, המראה שלה  משתדרג והיא נראית יוקרתית פי כמה. עיצוב הפסיפס תפס מאוד בשנים האחרונות, במידה ויש לכם בריכה שווה לכם להשיג פסיפס לבריכה, אל תישארו מאחור.  

איך מוצאים פסיפס לבריכה?

בדרך כלל מחפים בקרמיקה. ניתן לעשות חיפוי פסיפס על ידי זכוכית למשל, היוצרת מראה מטאלי מיוחד ויוצא דופן. עוד חומרים אפשריים הם פורצלן, אבן, אלומיניום, צדפות טבעיות ועוד. אתם יכולים לפנות אלינו על מנת לשמוע על החומרים השונים והייחוד שלהם וכמובן, מה מתאים לבריכה שלכם. ברגע שעושים פסיפסים  לבריכות הבריכות הללו נראות אחרת לגמרי. דמיינו בריכה בעלת ריצוף לעומת בריכה בעלת פסיפס צבעוני ומיוחד, לא תרצו לצלול ולהרגיש? לא תשבו להסתכל? פסיפסים
לבריכות מייחדים את הבריכות הללו עד מאוד. 

צבעים וסגנונות

באומנות כמו באומנות – הפרשנות היא בידי היוצר. אתם יכולים לבחור אבנים כראות עינכם, אתם יכולים להחליט בעצמכם כיצד לעצב אבני פסיפס לבריכה שלכם, ממש כפי שאתם רוצים ומדמיינים. הצבע השכיח ביותר הוא כחול, על מנת ליצור למעשה תחושת ים, שלווה ורוגע. אך במידה ואתם רואים לנגד עינכם שילוב אחר, אין שום סיבה שתהססו. אבני פסיפס מייחדות כל מקום שהוא, והן ייחדו גם את הבריכה שלכם. נסו  לצאת לכמה זמן מהקופסא, היכנסו לראש עיצובי, חפשו מידע ופנו אלינו על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, שווה לכם להנות מבריכת שחייה מיוחדת במינה אשר תהנו לשחות בה בכל  פעם מחדש. 
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים