נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
אומנות בפסיפס
30.08.2012
פסיפס הוא סוג של אומנות, ללא ספק. החל מהמאה ה-6 לפני הספירה, השתמשו בפסיפס על מנת לייפות מקומות שונים וגם ליצור יצירות אומנות שונות.
פסיפס הוא סוג של אומנות, ללא ספק. החל מהמאה ה-6 לפני הספירה, השתמשו בפסיפס על מנת לייפות מקומות שונים וגם ליצור יצירות אומנות שונות. באותה העת, הפסיפס שימש כעיטור לבתי מרחץ, בתי מגורים, איזורי תפילה מיוחדים ועוד. מאז ועד היום הפסיפס עדיין משמש כאלמנט עיצובי יפייפה במקומות שונים. ישנן יצירות מפורסמות מאוד בכל רחבי העולם העשויות מפסיפס, ישנם מקומות בהם חיפוי הפסיפס יפייפה ומגיעים מכל העולם בשביל לחזות בכך. הרעיון של שילוב אבנים על מנת ליצור תבנית גרפית, לעיתים אף כדי ליצור תמונה מסוימת, הוא יצירת אומנות ללא ספק. גם בבית, על הקיר, על הרצפה – פסיפס יוצר לכם ייחודיות שאין שני לה, אריחי פסיפס מוסיפים לא מעט לכל חדר. תוסיפו קצת אומנות לבית שלכם על ידי שימוש בפסיפס. 

שדרוג יופיו של ביתכם

דמיינו כניסה לבית, הצפות הן למעשה אריחי פסיפס בצבעים שונים ומגוונים, קשת של צבעים שהיא אינה מוגזמת, אלא משלבת אבנים מיוחדות משוייפות  ומסותתות, לא תרצו להיכנס לראות איך המשך הבית נראה? כל שילוב ושימוש באבן פסיפס מוסיפים יופי וייחודיות. בתי כנסת, כניסות לבתים או ביניינים, אריחי פסיפס ברחבי הבית, אבני פסיפס משולבות על הקיר. היופי הוא לא רק באבנים עצמן ובשילוב הצבעוני שלהן, אלא גם האפשרות להחליט לפי טעמנו איזה אבנים לשלב. אם יש אבן מסוימת אותה  אנו אוהבים, ניתן לשלב אותה ביצירת הפסיפס שלנו. יצירות פסיפס, בין אם למטרת עיצוב הבית או למטרת יצירת אומנות כלשהי, מדובר בקשת גדולה של צבעים, צורות, מאפיינים  ורעיונות. כל אחד יכול לקחת את הפסיפס למקום שלו, לשלב אבנים מסוגים שונים, פסיפס זכוכית ופסיפס אבן ביחד ליצירת אומנות או לעיצוב הקיר למשל, היצירתיות שלכם היא  הקובעת. 

שימושים שונים של פסיפס

הפסיפס משמש לחיפויים במקומות שונים, לא רק בבית או בחצר, אלא גם בבריכות
שונות, בתי כנסת, בתים קדושים ברחבי העולם. ניתן למצוא יצירות אומנות יפייפיות
שנעשו על ידי פסיפס. אתם יכולים להשתמש בפסיפס לראות עינכם, פנו אלינו וקבלו
מאיתנו רעיונות וטיפים בנושא פסיפס, צרו לעצמכם יצירת אומנות. 
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים