נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
לשחות ולהתפעל
29.08.2012
כמה פעמים יצא לכם לשחות בבריכה ולהתפעל מהאבנים בקרקעית? פסיפסים לבריכות יוצרים תחושה ייחודית ויוקרתית, אין סיבה מדוע שלא לשדרג את הבריכה שלכם על ידי פסיפס.
כמה פעמים יצא לכם לשחות בבריכה ולהתפעל מהאבנים בקרקעית? פסיפסים לבריכות יוצרים תחושה ייחודית ויוקרתית, אין סיבה מדוע שלא לשדרג את הבריכה שלכם על ידי פסיפס. פסיפס לבריכה יוצר סטייל ייחודי, בין אם זו בריכת שחייה פרטית, בריכת קאנטרי או בריכה בבית מלון יוקרתי כלשהו. הפסיפסים מיוצרים מאבנים שונות ומגוונות וניתן ליצור בעזרתן איזו דוגמא שאנחנו רוצים. למשל בחרנו ללכת על המראה הימי והרגוע יותר, על ידי שימוש באבנים בגווני כחול-סגול, או למשל בחרנו לשלב צבעים חמים כמו אדום-כתום. ניתן ליצור צורות, כמו דולפינים ודגים – על הקירות, על הרצפה. מה שלא תבחרו לעשות, פסיפס לבריכה ישדרג אותה בכל צורה ודרך. 

סוגי פסיפסים

כאשר בוחרים פסיפס לבריכה צריך לבדוק איזו תחושה אנחנו למעשה מעוניינים ליצור. פסיפסים עושיים מחומרים שונים: אבן, ניקל, חלוקי נחל, פורצלן, שיש זכוכית ועוד. למשל פסיפס המורכב מזכוכית מתחלק לשלוש קבוצות. זכוכית נוזלית- אשר בה יוצקים את כל מרכיבי הצבע של הפסיפס לתבנית אחת. זכוכית קריסטלית- בה יוצרים את הזכוכית לתוך פלטות גדולות וצובעים אותן בצבע הנבחר. וזכוכית מסונטרת שהיא למעשה חול זכוכיתי בשילוב עם שברי זכוכית העובר תהליך גריסה וצביעה ומוכנס לתוך תבניות אפייה גדולות. מתוך פירוט על פסיפס זכוכית בלבד אנחנו מבינים שיש סוגי פסיפסים רבים ומגוונים, הכל תלוי בטעם שלנו ובבחירה שלנו. ניתן לבחור פסיפסים לבריכות על פי טעמנו האישי בשילוב של סוגי פסיפסים שונים או סוג אחד, צבעים שונים או צבע אחד וכ'ו. 

גדלים וצורות

הפסיפסים מגיעים בגדלים שונות ובצורות שונות. הצורה השכיחה ביותר היא ריבוע, המתחיל מסנטימטר אחד ועד לחמישה סנטימטרים. הצורות יכולות להיות מלבן, אליפסה, עיגול וכ'ו. ניתן למעשה לשלב את כלל הצבעים והצורות ביצירה שלכם, אתם יכולים להיעזר בנו ולפנות אלינו ולקבל מידע, באיזה חומר ניתן להשתמש על מנת ליצור פסיפסים לבריכות, מה הכי יתאים? בסך הכל בעזרת פסיפס ניתן לשדרג את הבריכה שלכם לחלוטין, יהיה כיף לשחות בה ולהתפעל מהיצירה המופיעה בקרקעית, או על הקיר –  לבחירתכם. תנו ליצירתיות שלכם דרור על ידי שימוש בפסיפס.  
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים