נא למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון/נייד:
הגיע הזמן לשדרג
27.08.2012
את הבית ניתן לשדרג בכל מיני צורות, שיפוצים נעשים בבתים שונים בכל יום במטרה לשדרג את המקום. להחליף שיש במטבח, בשירותים, לחדש את הקירות והריצוף בחדרים, לשנות ארונות, מנורות ועוד.
את הבית ניתן לשדרג בכל מיני צורות, שיפוצים נעשים בבתים שונים בכל יום במטרה לשדרג את המקום. להחליף שיש במטבח, בשירותים, לחדש את הקירות והריצוף בחדרים, לשנות ארונות, מנורות ועוד. אחד השדרוגים היפים והמשמעותיים ביותר נשים בעזרת שימוש באלמנט מיוחד מאוד – פסיפס. שימוש בפסיפס יכול לשדרג משמעותי מקומות שונים בבית ומחוצה לו ולגרום לכלל השיפוץ להראות אחרת – צבעוני יותר, ייחודי יותר. על ידי פסיפס אנחנו למעשה יוצרים תבנית גרפית המורכבת משילוב של אבנים שונות וניתן לעשות זאת על פריטים שונים. שולחן, קיר, רצפה ועוד. בעזרת פסיפסים אנחנו משלבים את טעמנו האישי ויוצרים יצירת אומנות לכל דבר. ישנם סוגים שונים של פסיפס, פסיפס העשוי מקרמיקה, זכוכית ועוד. ניתן לשלב לפי טעמנו האישי ולעשות שדרוג בבית.  

פסיפסים לייחוד ושדרוג הבית

האפשרויות לשדרג בעזרת פסיפסים הן רבות, ישנם סוגי פסיפסים רבים על מנת ליצור שילוב במיוחד לטעמנו. אולי אתם מכירים את הפסיפס בשמו הלועזי מוזאיקה, אולי אתם מכירים יצירות שונות שראיתם במוזיאונים או בבתים שונים, בתי כנסת וכ'ו. הפסיפס מלווה אותנו לאורך שנים רבות ולא רק בארץ, אלא ברחבי העולם. הפסיפס מלווה אותנו במשך אלפי שנים. החל מהמאה ה-6 לפני הספירה ועד היום הפסיפס  הוא יצירת אומנות לכל דבר. הפסיפס משמש בנוסף גם לחיפויים שונים. מדובר בהרכה של  פיסות אבן שונות ליצירת תבנית גרפית, האבנים המשובצות מודבקות למעשה בעזרת מלט  (בדרך כלל). בעבר הפסיפס שימש כחיפוי רצפה למבני דת, בתי מרחץ, בתי מגורים ועוד.  בנוסף ישנם יצירות מיוחדות במינן שנוצרו בפסיפס והן יצירות אומנות מפורסמות המוצגות במוזיאונים.  

להתחיל לשלב בבית

אין סיבה מדוע להשאיר את הפסיפס בעבר, הוא לוקח חלק גם בעיצוב המודרני. בין אם מדובר ביצירות אומנות מודרניות או בשילוב בעיצוב הבית. הפסיפס הוא מיוחד מאוד, צבעוני ובעזרתו ניתן לשדרג כל פריט או חפץ. דמיינו שולחן מעץ פשוט אל מול שולחן המורכב  מפסיפס צבעוני. פנו אלינו על מנת לקבל הצעות שונות לעיצובים שונים, הנכונים ומתאימים בשבילכם. ברגע שתכניסו פסיפס לביתכם, כבר תשימו לב לשינוי בצבעוניות  ובייחוד של המקום.  
 
< חזרה
 
חברת קולאז' מתמחה ביבוא ושיווק אריחי פסיפס מעוצבים ויחודיים שהם המילה האחרונה בתחום הפסיפס.החברה מתמחה בייבוא פסיפס לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות. ברשות חברת קולאז' מאגר איכותי וססגוני של אריחי פסיפס מחומרים שונים: זכוכית, פורצלן, צדפות טיבעיות, אלומיניום, אבן ושילוב בין החומרים השונים. כנסו לאתר ותהנו ממגוון מוצרי הפסיפס שלנו.
 
    
טלפון: 09-9541194
נייד: 050-5215448

אימייל:hhtechno@zahav.net.il

דוד המלך 1 , הרצליה פיתוח (בניין הפורום)
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים